10:00 - 19:00
будні

Хто ми

Вітаємо на нашому корпоративному сайті!

AG Advisors — нове ім’я на ринку управлінського консалтингу для агробізнесу.

Розпочавши свій шлях як окремий відділ у складі групи компаній SmartFarming, вже у 2017 році AG Advisors стала самостійною компанією з власним напрямом діяльності.

Основою успішного бізнесу є забезпечення базових умов існування та наявність усіх необхідних для роботи ресурсів. Для аграрія — це земля, люди та техніка. Для того, щоб правильно й ефективно ці ресурси використовувати, потрібно приймати правильні й ефективні рішення.


Протягом останніх років ми допомагаємо нашим клієнтам знайти необхідні інструменти та кращі практики для вирішення їхніх, інколи унікальних потреб: від проведення аудиту земельних активів до побудови повноцінної системи управління земельним банком, чи то від управляння парку техніки і контролю палива до інноваційних інструментів ефективного управління взаємовідносинами з пайовиками.

Багато агровиробників стоять на шляху впровадження інновацій, від наведення ладу з земельним банком, до впровадження точного землеробства. Це вже тренд, який буде лише набирати обертів. Системний та послідовний підхід, та ефективність такого впровадження - чи не головний фактор співпраці з нами низки наших клієнтів.


Опираючись на свої сильні сторони, глибоку експертизу та набутий досвід, AG Advisors будує виключно довгострокові партнерські відносини з клієнтами, серед яких є як представники малого та середнього агробізнесу, так і найбільші агрохолдинги України, як вітчизняні агровиробники, так і іноземні компанії та інвестори.

Разом з нашими клієнтами, ми підтримуємо стратегію, засновану гнучкості рішень на будь-якому етапі взаємодії. На сьогодні реалізовано більш як 30 проектів з аудиту земельних активів та побудови системи управління земельним банком із загальним розміром понад 1 млн га. У понад 10-х проектах уже автоматизовано процес управління технікою та процес виконання технологічних операцій..

Розвиток бізнесу не стоїть на місці, щодня з’являються нові виклики й нові загрози. Разом із нашими клієнтами ми перетворюємо їх у нові можливості.

Назар
CEO AG Advisors
Назар Малиняк
Потрібна консультація?

або телефонуйте за номером: +380 67 829 1080