10:00 - 19:00
будні

Комунікації з пайовиками

Неконтрольована зміна земельного банку, конфлікти з пайовиками, рейдерство — проблеми з якими сьогодні стикаються агровиробники, незалежно від розміру їх активів. Інформація про відмову від продовження договору оренди, чи про прихильність до конкурента, часто є не очікуваною звісткою.

Як правило, це вже доконаний факт, і вплинути на рішення землевласника доволі складно.

Комунікації з пайовиками

Розібравши цей процес на складові, ми виявили, що розмір орендної плати хоч і є суттєвою статею затрат, поступово втрачає свою вирішальну роль у прийнятті землевласником рішення про передачу землі в оренду тому чи іншому орендарю.

Сьогодні більшість агровиробників здатні забезпечувати конкурентний розмір оплати, тому значну роль в управлінні земельним банком тепер відіграють нецінові фактори, такі як соціальна політика та прямі комунікації. Саме тому ми розробили новий підхід до роботи з власниками паїв. Ключовим аспектом нашої методики є зміна ролі землевласника. Для успішної та довготривалої роботи на землі, пайовик повинен займати значне місце у житті компанії, бути її “акціонером” та стейкхолдером. Комунікації та соціальна політика повинні будуватись на проведеному аналізі, та бути спрямованими на кожного конкретного власника землі. Лише таким чином можна забезпечити довготривалу оренду та уберегтись від рейдерства.


Аудит комунікацій

Зведення об'єктивної інформації для оцінки короткострокових та середньострокових ризиків втрати земельних активів чи здорожчання вартості управління ними.

Соціально-демографічний аналіз у розрізі сіл.

Побудова системи управління комунікацій з пайовиками

Забезпечення своєчасного отримання інформації про лояльність чи напруженість у відносинах з пайовиками, їхні найбільш актуальні потреби та проблеми.

Своєчасна оцінка ризиків у розрізі сільських рад, прогнозування ймовірних проблем, прийняття виважених управлінських рішень та попередження втрати земельного банку.